KONST / Litografier / Färglitografi 13474126
nr 1347 4126
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad. Signerad. Motivet: 60x27 cm
Kondition: missfärgningar
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:25:35
1.500 kr
1.600 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson